برگزاری کارگاهpub med  توسط کتابخانه مرکزی(99/11/26)

کارگاه آشنایی با pub medباتدریس خانم دکتر مرجان مومنی در روز پنجشنبه 30بهمن ساعت 10الی 12برگزار می گردد.

                                                                           

                                                                              

 

                                                                                     نحوه عضویت دانشجویان جدیدالورود (99/11/13)                                                           

قابل توجه دانشجویان جدید الورود

جهت ثبت نام آنلاین ومتمرکز در کتابخانه دانشکده توانبخشی با مراجعه به سایت کتابخانه دانشکده توانبخشی در قسمت جستجوگر آذرسا نسبت به ثبت نام آنلاین وارسال درخواست عضویت اقدام نمایید ضمنا راهنمای ثبت نام در وب ساتیت کتابخانه مرکزی در این لینگ درج شده

                                                                                  برگزاری کارگاه(99/11/1)

کارگاه آشنایی با خدمات کتابخانه مرکزی وتمدید آنلاین منابع در دست امانت، روز پنج شنبه 99/11/16ساعت 10 الی 12در وضعیت وبینار  توسط سرکار خانم موذن برگزار می شود.

نمایشگاه مجازی کتاب تهران(99/10/24)

رئیس نخستین نمایشگاه مجازی کتاب تهران از آغاز ثبت‌نام دانشجویان، طلاب و اعضای هیئت علمی دانشگاه برای دریافت یارانه اعتباری خرید کتاب (بن کتاب) در این نمایشگاه خبر داد و گفت: در این نمایشگاه، یارانه اعتباری خرید کتاب دانشجویان و طلاب و اعضای هیئت علمی افزایش یافته است.

یارانه اعتباری خرید کتاب برای دانشجویان و طلاب تا سقف ۲۰۰ هزار تومان است که از این مقدار سهم مشارکت دانشجویان و طلاب ۱۲۰ هزار تومان است و ۸۰ هزار تومان را نیز معاونت امور فرهنگی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و بانک صادرات ایران تامین خواهند کرد همچنین یارانه اعتباری خرید کتاب برای اعضای هیئت علمی از ۲۵۰ هزار تومان به ۴۰۰هزار تومان رسیده است.

دانشجویان، طلاب و اعضای هیات علمی می‌توانند برای چگونگی از شرایط و نحوه ثبت‌نام به سایت ketab.ir  مراجعه کنند.

نخستین نمایشگاه مجازی کتاب تهران از یکم  تا ششم بهمن‌ماه در  tehranbookfair.ir برگزار خواهد شد.

 

خرید غیر حضوری کتاب با تخفیف 25درصدبه مناسبت هفته کتاب (99/08/24)

به مناسبت بیست هشتمین دوره هفته کتاب،طبق هماهنگی کتابخانه مرکزی با انتشارات اندیشه رفیع وانتشارات جامعه نگرکه کتابهی حوزه علوم پزشکی را منتشر می کنند،اساتید ودانشجویان عزیز می توانند با تخفیف کتابهای مورد نیاز خود را تهیه نمایند.

خرید کتاب از اندیشه رفیع از طریق آدرس اینترنتی   http://www.andishe-rafi.com/store امکان پذیر خواهد بود.

خرید کتاب از ناشر جامعه نگر نیز از طریق کانال تلگرام وارسال تصویر کارت ملی وکارت داشجویی به شماره 09192143518امکانپذیر می باشد .

تبریک ریاست دانشگاه علوم پزشکی استان سمنان به مناسبت هفته کتاب، کتاب خوانی و روز کتابدار(99/08/24)

بسم الله الرحمن الرحیم

مطالعه،انسان را از هویت خود باخبر میکند و راه درست زیستن را به او می آموزد.کتاب همواره در تمامی دوره ها و زمانها کمک حال بشر بوده است تا آدمی با اندیشه های سالم در مسیر درست زندگی گام بردارد.

بدون شک مطالعه و کتاب خوانی با بهره گیری از منابع مفید و کاربردی علاوه بر افزایش سطح آگاهی و بینش خواننده کتاب،موجب افزایش سطح سواد جامعه و زمینه ساز رشد و پیشرفت کشور است.

اینجانب هفته کتاب و کتاب خوانی و روز کتابدار را به تمام اساتید، دانشجویان،دانش پژوهان و کارکنان دانشگاه و روز کتابدار را خدمت کتابداران گرانقدروزحمتکش دانشگاه و جامعه دانشگاهی تبریک عرض نموده و سلامت و سعادت همه آنها را از خداوند متعال خواستارم.

دکتر نوید دانایی

رئیس دانشگاه 

 

تبریک ریاست کتابخانه مرکزی به مناسبت هفته کتاب(99/08/24)

بسمه تعالی

با حمدو سپاس خداوند متعال،هفته کتاب،کتابخوانی و روز کتابدار را به همه همکاران و عزیزان کتابدار دانشگاه تبریک عرض می کنم.گرچه ما در دورانی زندگی میکنیم که به واسطه پاندمی بیماری کووید19،همنشینی و دیدار عزیزترین بستگان همچون والدین و فرزندانمان مشکل و حتی در مواردی غیر ممکن شده است و لیکن همه گیری این بیماری نتوانسته ما را از همنشینی با کتاب محروم نماید.چه بسا انس و الفت ما با کتاب،این یار قدیمی وهمیشگیمان در این دوران بیشتر هم شده است.

بدینوسیله ضمن تشکر و قدردانی از زحمات و تلاشهای شما عزیزان کتابدار،امیدوارم با راهکارها و پیشنهادات سازنده و راهگشای شما،امکان ترویج بیشتر فرهنگ کتابخوانی و تسهیل دسترسی به کتب و متون علمی برای عموم خصوصا دانشجویان عزیز فراهم گردد.

دکتر سعید ولیزاده

رییس کتابخانه مرکزی دانشگاه 

بیست و هشتمین دوره هفته کتاب(99/08/24)

  بیست و هشتمین دوره هفته کتاب جمهوری اسلامی از24 تا 30 آبان ماه گرامی باد،با شعار(دانایی،مانایی)

 (ایجاد بانک اطلاعات تحقیقات کرونا ویروس درproquest)

به دنبال اعلام شرکت مهندسی فرآیدا نماینده رسمی ProQuest به اطلاع می رساند به منظور کمک به محققین برای درک بهتر و دسترسی به جدیدترین اخبار COVID-19، بانک اطلاعاتی تحقیقات کروناویروس ProQuest راه اندازی شده است.

بانک اطلاعاتی تحقیقات کروناویروس ProQuest، مجموعه ای از مقالات ژورنال ها، Preprints، Conference proceedings، پایان نامه ها و موارد دیگر مربوط به COVID-19 و همچنین سایر ویروس های مرتبط با خانواده کرونا است و پوششی جامع از تحقیقات زمینه ای از بیماری های اپیدمیک و پاندمیک گذشته مانند MERS و SARS را نیز در اختیار محققین قرار می دهد.کاربرانی که به پلتفرم های ProQuest دسترسی دارند می توانند از طریق اینترنت دانشگاه و با کلیک بر روی شکل زیر وارد پایگاه شوند.

لغو جریمه دیرکرد(98/12/15)

  ضمن آرزوی سلامتی برای تمامی دانشجویان، همکاران و خانواده های محترم آن ها به اطلاع می رساند نظر به اعلام وزیر محترم بهداشت، درمان و آموزش پزشکی مبنی بر تعطیلی دانشگاه های سراسر کشور به دلیل   پیشگیری از شیوع ویروس کرونای جدید، به منظور رفاه حال کاربران کتابخانه های دانشگاه، جریمه دیرکرد کتاب از تاریخ شروع تعطیلات تا پایان آن لغو شده و محاسبه نخواهد شد و نیازی به تمدید آنلاین کتب امانتی نیست. لطفا به دوستان خود اطلاع دهید.

نمایشگاه بین المللی کتاب تهران (98/12/10)

     نمایشگاه بین المللی کتاب تهران پس از ماه مبارک رمضان برگزار می گردد.

افزایش ساعت کتابخانه مرکزی (98/10/04)

     با توجه به درخواست تعدادی از دانشجویان ساعت کاری کتابخانه مرکزی در زمان امتحانات از 8 صبح لغایت 7 بعد از ظهر می باشد.

برگزاری سومین جلسه کتابداران در کتابخانه مرکزی

   سومین جلسه کتابداران با حضور تمامی کتابداران دانشگاه به منظور تبادل نظر و بیان مشکلات و نیز بررسی چک لیست ارزیابی برنامه ی پایش عملیاتی در تاریخ 27 آذر ماه سال 1398در کتابخانه مرکزی برگزار شد. در   این جلسه کتابدار جدید کتابخانه دانشکده توانبخشی،به کتابداران حاضر معرفی شد.

 

آماده سازی کتاب کتابخانه مرکز تحقیقات

 تعداد51نسخه کتب لاتین وفارسی مربوط به کتابخانه مرکز تحقیقات عصبی وعضلانی پس از ورود اطلاعات در نرم افزار پارس آذرخش جهت استفاده کاربران در قفسه کتابخانه قرار گرفت.

برگزاری کارگاه ENDNOT

کارگاه آشنایی با ENDNOT به سخنرانی خانم میر شجاع در تاریخ 98/9/17 در کتابخانه کلینیک اطفال دانشکده توانبخشی برگزار گردید.

 

 

 

 

 

فایل ها