(ایجاد بانک اطلاعات تحقیقات کرونا ویروس درproquest)

به دنبال اعلام شرکت مهندسی فرآیدا نماینده رسمی ProQuest به اطلاع می رساند به منظور کمک به محققین برای درک بهتر و دسترسی به جدیدترین اخبار COVID-19، بانک اطلاعاتی تحقیقات کروناویروس ProQuest راه اندازی شده است.

بانک اطلاعاتی تحقیقات کروناویروس ProQuest، مجموعه ای از مقالات ژورنال ها، Preprints، Conference proceedings، پایان نامه ها و موارد دیگر مربوط به COVID-19 و همچنین سایر ویروس های مرتبط با خانواده کرونا است و پوششی جامع از تحقیقات زمینه ای از بیماری های اپیدمیک و پاندمیک گذشته مانند MERS و SARS را نیز در اختیار محققین قرار می دهد.کاربرانی که به پلتفرم های ProQuest دسترسی دارند می توانند از طریق اینترنت دانشگاه و با کلیک بر روی شکل زیر وارد پایگاه شوند.

لغو جریمه دیرکرد(98/12/15)

  ضمن آرزوی سلامتی برای تمامی دانشجویان، همکاران و خانواده های محترم آن ها به اطلاع می رساند نظر به اعلام وزیر محترم بهداشت، درمان و آموزش پزشکی مبنی بر تعطیلی دانشگاه های سراسر کشور به دلیل   پیشگیری از شیوع ویروس کرونای جدید، به منظور رفاه حال کاربران کتابخانه های دانشگاه، جریمه دیرکرد کتاب از تاریخ شروع تعطیلات تا پایان آن لغو شده و محاسبه نخواهد شد و نیازی به تمدید آنلاین کتب امانتی نیست. لطفا به دوستان خود اطلاع دهید.

نمایشگاه بین المللی کتاب تهران (98/12/10)

     نمایشگاه بین المللی کتاب تهران پس از ماه مبارک رمضان برگزار می گردد.

افزایش ساعت کتابخانه مرکزی (98/10/04)

     با توجه به درخواست تعدادی از دانشجویان ساعت کاری کتابخانه مرکزی در زمان امتحانات از 8 صبح لغایت 7 بعد از ظهر می باشد.

برگزاری سومین جلسه کتابداران در کتابخانه مرکزی

   سومین جلسه کتابداران با حضور تمامی کتابداران دانشگاه به منظور تبادل نظر و بیان مشکلات و نیز بررسی چک لیست ارزیابی برنامه ی پایش عملیاتی در تاریخ 27 آذر ماه سال 1398در کتابخانه مرکزی برگزار شد. در   این جلسه کتابدار جدید کتابخانه دانشکده توانبخشی،به کتابداران حاضر معرفی شد.

 

آماده سازی کتاب کتابخانه مرکز تحقیقات

 تعداد51نسخه کتب لاتین وفارسی مربوط به کتابخانه مرکز تحقیقات عصبی وعضلانی پس از ورود اطلاعات در نرم افزار پارس آذرخش جهت استفاده کاربران در قفسه کتابخانه قرار گرفت.

برگزاری کارگاه ENDNOT

کارگاه آشنایی با ENDNOT به سخنرانی خانم میر شجاع در تاریخ 98/9/17 در کتابخانه کلینیک اطفال دانشکده توانبخشی برگزار گردید.

 

 

 

 

 

فایل ها